VISITORS BOOK

Did you enjoy your stay ? Do you have any recommendations, how to make it even better? Please, send us short review, which can help us and also other visitors. 

Add comment

Comments - Overview

 • Teambuilding v Bleduli

  16 Nov 2023 15:21:19 | Monika Weissová

  Bleduli jsem vybrala pro teambuilding našeho týmu (cca 10 lidí, ale vejde se víc). Hrozně jsme si to tam užili. To místo je neskutečné, obří okna s krásnými výhledy, moderní design, super in-house wellness, dokonalé bylo i povalování na peci. Pro teambuilding je super velký počet pokojů, velký stůl v jídelně a spousta volného prostoru. Opravdu jsme se vzájemně užili a zároveň jsme si odpočinuli. Díky moc za pobyt.

  Reply

 • Úžasný pobyt na Bleduli

  6 Oct 2023 11:45:26 | Skřivánková Tereza

  Jestli jste se rozhodli pro návštěvu této nádherné chaloupky, tak nebudete rozhodně litovat. Tento úžasný objekt má totiž vše co potřebujete, ať už jedete jen v malým počtu jako dvojice, která si chce užít nádherné ticho, na místě kde dávají lišky spát, nebo s celou rodinnou, kde si sednete ke krásné peci k tomu rodinnému stolu, kde si budete při jídle, stolních hrách, skleničce vína povídat, doprovodí Vás úchvatný výhled z nádherného okna a to při východu slunce či při krásným výhledu na měsíc. Prostory jsou na detail vymyšlené. Máte tam místo na perfektní odpočinek, sauna která je výborná a nebo hotpot, který Vás neomrzí. Bledule je moderně vybavená, ložnice mají postele na kterých usnete raz dva. Vůně dřeva po celým objektu Vám dá efekt jak kdyby jste byli někde v zahraničních roubenkách. Kuchyň je místo, kde jsem snad mohla trávit celý den, byla totiž dokonalá, měla snad vše co si kde kdo přeje. Na Bleduli jsme rozhodně nebyli naposled. Snad Vám moje recenze pomůže k tomu, aby jste se rozhodli tady strávit svůj čas v hodnotě něčeho úžasného. Majitelé jsou strašně milý, a jde vidět že si každého zákazníka váží. Děkujeme že jsme tady mohli strávit nezapomenutelný narozeniny. Tereza

  Reply